پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو

نظرسنجی

به نظر شما: عملکرد شورای شهر باشت چگونه است؟

اخبار باشت

فرماندار باشت از کلنگ زنی و یا افتتاح 16 پروژه در شهرستان باشت در هفته دولت خبر داد.
در آستانه هفته دولت:
در آستانه هفته دولت عملیات ساخت 4 خانه بهداشت در روستاهای بوستان، چم خون، خان احمد و سعادت آباد آغاز شد.
با حضور تاج گردون:
حسینیه زنده یاد محسن کرمی با حضور غلامرضا تاج گردون فردا پنج شنبه افتتاح می شود.
حجت الاسلام عبودی:
امام جمعه باشت با بیان اینکه، یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با ماهواره بصیرت افزایی است، گفت: بصیرت یعنی آگاهی دادن به مردم و این یکی از وظایف مسئولین است.
شهرستان باشت ۲ دستگاه خودروی آتش‌نشانی دارد که یکی از این خودروها خراب شده و این شهرستان با کمبود این خودروی مواجه است.
در حالی که دمای هوا در شهرستان باشت طی روزهای اخیر افزایش یافته بود، اما بارش باران تابستانی به این شهرستان طراوت بخشید.
اجرای ساختمان مسجد، صحن اصلی،آب نما، رواق ها، گنبدخانه، محراب، شیستان، دو سالن اجتماعات ویژه خواهران و برادران، کتابخانه و کفشداری از بخش های مختلف این طرح است.
وصیت نامه معلم شهید عبدل خواجه زاده
بسيجي هجرتي را آغاز مينمايد كه از عالم ماده به عالم معنا مي رسد؛ اين عامل تحول انتخاب هدفي است و انتخاب هدف فطري غايتش رسيدن به قرب محبوب است .
مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) باشت بر لزوم توجه به خانواده های نیازمند تاکید کرد و تلاش برای رفع مشکلاتشان را ضروری دانست.
مدیر کل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رویکرد توانمند سازی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) و کمک به استقلال و خودکفایی خانواده ها بهترین سیاست و برنامه ریزی برای تکریم خانواده هاست.
پیرمردی که هنوز جوان است
پیرمرد سرابیزی راز سلامتی اش را در خوردن نان حلال می داند.
خبر آنقدر بهت آور و تکان دهنده بود که جامعه ایران اسلامی را تحت تاثیر خود قرار داد، "" استفاده غیر مجاز از روغن پالم در تولیدات لبنی"".
هم اکنون
بخش زیادی از کوه عنا باشت هم اکنون در میان شعله‌های آتش می‌سوزد و تلاش نیروهای محیط زیست، منابع طبیعی و آتش‌نشانی برای مهار آن تا کنون بی نتیجه مانده است.
مراسم سومین و هفتمین روز مرحوم مهندس سامر حسنی امروز جمعه برگزار می‌شود.
در این لحظه که قلم را به دست گرفته ام و مطالبی را بنام وصینامه می نویسم به هیچ عنوان اطمینان ندارم که شهید بشوم و اگر به رحمانیت بی منتهای خدامن ایمان نداشتم هرکز در این شرایط وصیت نامه نمی نوشتم و چه کنم که جز او کسی را ندارم تا بر روی صفحات سیاه زندگانیم چون خورشید رنگ شهادت بلغزاند.

تازه ترین ها